GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Stekfat 4047058
nr 404 7058
Stekfat
Kina, 1800-tal, längd: 32 (kantnagg)
Utrop:
300 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 3 april 2006
kl 16:15:00
1.400 kr
400 kr
550 kr
700 kr
850 kr
950 kr
1.100 kr
1.300 kr
1.500 kr